Pastato, aplinkos elementai
Techninės pastato charakteristikos, atliekami darbai
Lauko tinklai, pasijungimaiVandentiekis, nuotėkos, dujos ir lietaus nuotekos - miesto centralizuoti
tinklai
Pamatai Poliniai monolitinio gelžbetonio pamatai.
Išorinės sienosSilikatinių blokelių mūras – 20 cm, ventiliuojamas fasadas su daugiasluoksne PIR plokšte 14 cm, fasadinės klinkerinės plytelės, fasadas – putų polistirenas 25cm, dekoratyvinis tinkas.
Tarpbutinės pertvarosKeramzitbetonio blokų mūras 10+10+10cm su garsą izoliuojančia mineraline akmens vata 10 cm cm. Įrengiamas gipsinis tinkas.
Vidinės pertvarosKeramzitbetonio blokų 10cm mūras Įrengiamas gipsinis tinkas.
Perdangos Monolitinė gelžbetoninė perdanga
Langai ir palangės Langai ,– plastikiniai trijų stiklų (dvigubas stiklo paketas) GEALAN S 9000. Langai arba atskiros sekcijos yra varstomos, su mikroventiliacijos funkcija, lauko palangės – skarda, vidaus palangės – neįrengiamos.
Durys ir vartai Šarvo durys butuose su dvejomis spynomis ir akute. Vidaus durys neįrengiamos. Laiptinės durys su telefonspyne. Automatiniai pakeliami požeminio parkingo vartai.
Stogas Sutapdintas stogas su parapetu. Stogo konstruktyvas – monolitinė gelžbetonio perdanga, putų polistireno ir vatos apšiltinimo storis min. 300mm, prilydoma bitumo danga.
Šildymas *Virtuvės zonoje įrengiamas modernus kondensacinis dujų katilas Vitodens 050-W 24kW su karšto vandens ruošimu. *Išvedžiojamas grindinis šildymas su termoreguliatoriais kiekvienoje patalpoje. *Gyvatukas WC patalpoje neįrengiamas. *Bendrose patalpose elektrinis radiatorinis šildymas
LiftasĮrengiamas liftas iš požeminės automobilių aikštelės iki ketvirto aukšto.
Vėdinimas Butuose numatoma rekuperacinė sistema. Įrengiami įvadiniai padavimo ir išmetimo ortakiai bei elektros prievadas rekuperatoriaus pajungimams. Rekuperatoriaus kaina neįtraukta į buto pardavimo kainą. Gartraukiui įrengiamas atskira ventiliacinė atšaka.
ElektraĮrengiama atskira bendrų patalpų ir butų elektros apskaita. Bute įrengiama bazinė elektros instaliacija bei įvadinis elektros skydelis su automatiniais jungikliais.
Silpnos srovėsĮvestas „Telia“ šviesolaidžio įvadas į namą. Į butą įvestas techninis vamzdis internetui ir TV įvedimui. Kiekviename bute įrengiami domofonai su video funkcija. Aplink pastatą ir pastato hole įrengiama vaizdo stebėjimo kamerų sistema su galimybe prisijungti visiems gyventojams.
Automobilių stovėjimo aikštelėPožeminė automobilių stovėjimo aikštelė, vaizdo stebėjimo kameros.
Sandėliukai Silikatinių plytų mūras , sienos ir lubos nedažomos ir netinkuojamos, įrengiamos durys.
Laiptinės ir bendrų patalpų apdaila Laiptai monolitiniai, pakopos akmens masės plytelės, turėklai metaliniai. Laiptinės ir koridorių grindys - akmens masės plytelės, sienos – dekoratyvinis tinkas, lubos – akustinės segmentinės plokštės . LED tipo šviestuvai veikiantis nuo judesio daviklių.
Gerbūvis *Lauko automobilių aikštelė grįsta trinkelėmis. * Šaligatvis išklotas betoninėmis plytelėmis. * Įrengtas bendras bei dekoratyvinis LED fasado apšvietimas.
Pastabos Projekto plėtotojas pasilieka teisę keisti statybines medžiagas ir/ar įrangą kitomis medžiagomis, tačiau nepabloginant numatytų pakeisti medžiagų ir/ar įrangos techninių parametrų. Galimi neesminiai architektūriniai ar konstrukciniai pakitimai.

Mielai atsakysime į visus Jūsų klausimus.

Pardavimų skyrius

+370 604 19999

info@n1c.lt

Statybų skyrius

Karolis Burnickis

Projekto vadovas

+370 658 00558

Sutinku, kad mano asmens duomenys (vardas, el. pašto adresas) būtų saugomi n1c.lt klientų duomenų bazėje.

Perskaičiau ir supratau „n1c.lt“ privatumo ir slapukų politiką